به نام خدا

دوست عزیز سلام

آنچه که به یک تیم، قدرت لازم برای حرکت در مسیر موفقیت را می‌دهد، داشتن یک نقشه راه شفاف، دقیق و آینده‌نگرانه است. چشم‌انداز، مأموریت و ارزش‌های ما چهارچوب روشن و قدرتمندی برای حرکت پایدار در این مسیر است.

فعالیت شرکت  میلیونرها به صورت یک شخص حقوقی مستقل، دارای نماد اعتماد بازاریابی شبکه ای و پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق با قانون نظام صنفی می باشد و هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی دیگر برای شرکت میلیونرها وجود ندارد.

میلیونرها در واقع یک کسب و کاریست که یک فرصت شغلی غیراستخدامی پاره وقت یا تمام وقت را در اختیار افراد جامعه علی الخصوص بانوان و جوانان قرار می دهد تا بدون نیاز به سرمایه اولیه ، تجارت های کوچک و بزرگ خود را در این بستر بسازند

هدف ما این است که میلیونرها  را به برندی جاودانه و ماندگار در حوزه کارآفرینی و ایجاد تجارت مستقل برای تمام اقشار ایران زمین تبدیل کنیم .

ماموریت ما این است که با همکاری راهبران و بنیانگذاران و مربیان بستری مناسب ، مدرن ، کارآمد ، قانونی و امن برای شکوفا شدن استعدادها و ظرفیت های خدادادی آحاد افراد جامعه علی الخصوص بانوان و جوانان ، بسازیم . بستری که به شکل اخلاقی و منصفانه ، ضمن ارتقاء نگرش و مهارت های اعضاء خانواده بزرگ  میلیونرها ، زمینه ساز آزادی مالی و زمانی و رشد شخصی آنها شود .

ما شرکتی هستیم که معتقدیم در دنیای امروز و با پیشرفت های روزافزون علمی در عرصه فضای مجازی، نظام های توزیع سنتی کالا در کشور چاره ای جز تغییر ندارند.  میلیونرها به عنوان بخشی از شرکت مادری تحت عنوان شرکت میلیونرها مسئولیت بازاریابی و فروش محصولات تولید شده داخلی از طریق تجارت مدرنی به نام بازاریابی شبکه ای بر عهده دارد.

دستاوردها، فرهنگ و نتایجی که طرح درآمدی شرکت میلیونرها محقق می‌سازد،عبارتند از:

  • – تمرکز بر ایجاد تجارت‌های کوچک خانگی.
  • – ایجاد فرهنگ حمایت از نفرات سازمان، برای دستیابی به رده‌های بالاتر.
  • – تقسیم عادلانه درآمد در تمام سطوح سازمان.
  • – امکان کسب درآمد، حتی با کوچک‌ترین حجم فعالیت.
  • – سادگی در محاسبات طرح‌های درآمدزایی و ارائه آموزش برای تسلط افراد.
  • – تمرکز بر شایسته‌سالاری و تعیین درآمد با توجه به میزان فعالیت موثر.

نتیجه گیری:
چشم‌انداز  میلیونرها :

ساخت جامعه ثروتمند با خلق یک حرفه مستقل برای هر فرد.

ماموریت  میلیونرها  :کمک به سلامت خانواده در بستر تجارت هوشمندانه کالا.
ارزش‌های سازمانی شرکت میلیونرها :کسب‌وکار در شرکت  میلیونرها تنها یک تجارت نیست بلکه رابطه‌ای انسانیست مبتنی بر:

1- مسئولیت‌های فردی و اجتماعی     2- صداقت و اعتماد     3- برآورده‌سازی متوازن نیازهای ذینفعان