سوپرمارکت اینترنتی
شناسه: 1070
بازدید: 78

سوپر مارکت های اینترنتیامروز قصد داریم در خصوص مزایای سوپرمارکت های اینترنتی نسبت به سوپرمارکت های سنتی صحبت کنیم… اجازه دهید کار خود را با چند پرسش آغاز کنیم :

آیا تا به حال به این فکر کردید که چگونه فروشگاه ها و رستوران های اینترنتی، یا استارت آپ هایی مثل اسنپ جای خودشان را در بازار فعلی باز کردند…! همچنین خرید و فروش در اینترنت، چگونه روز به روز بیشتر و بیشتر جای معاملات سنتی را گرفته است…

به ده سال پیش نگاه کرده اید؟! یادتان هست چگونه گوشی های لمسی، جای گوشی های نسل قدیم را در عرض یک سال یا شاید تنها در عرض سه الی چهار ماه گرفتند؟!

شاید ده سال پیش تصورش را هم نمیتوانستیم بکنیم، دنیای موبایل و مجازی چگونه میتوانند جایگاه خودشان را در بین مردم پیدا کنند، ولی حالا با پیشرفتی که دنیای مجازی کرده، شاید سخت نباشد تصور کنیم که کلیه کارهای مردم تا چند سال آینده در دست دنیای مجازی باشد و مردم معاملات پولی و سنتی را کنار بگذارند؟!

خب، حالا که حرف از راحتی و دنیای مجازی شد؛ بهتر است به ایده جدیدی که تا چند وقت دیگر به یک روال طبیعی تبدیل خواهد شد، فکر کنیم! سوپرمارکت اینترنتی!

بله سوپرمارکت اینترنتی، در دنیایی که آدم ها برای ثانیه های خودشان برنامه ریزی می کنند؛ چرا باید برای خریدهای ساده ی زندگیشان ساعت ها در ترافیک باشند یا محدودیت های بازار سنتی و  عدم تنوع کالا یا خیلی چیزهای دیگر را تحمل کنند، در حالی که میتوانند حین نوشیدن قهوه با چند کلیک ساده به کالای مورد نظرشان برسند…

میلیونرها

 

اما چه ویژگی هایی سوپرمارکت اینترنتی را در بین مردم محبوب تر از سوپرمارکت های سنتی خواهد کرد؟

به نظر من این مهمترین سوالی است که هر کس در حوضه راه اندازی استارت آپ فعالیت میکند باید از خودش بپرسد… چرا که باید قبل از اینکه این سوال به ذهن مشتری برسد؛ پاسخی برایش داشته باشد!

شاید اولین سوالی که ذهن شما را مشغول کند، این باشد که چرا سوپرمارکت اینترنتی؟ مگر سوپرمارکت اینترنتی چه چیزی دارد که مشتری را مجاب به خرید از خود کند؟ و خیلی سوال های دیگر که ممکن است داشته باشید. ما اینجاییم تا این سوال ها را جواب بدهیم!

۱۱ مورد از مزایای سوپرمارکت های اینترنتی

مزایای سوپرمارکت های اینترنتی، تنها دلیلی میتواند باشد که مردم  از سوپرمارکت های سنتی فاصله بگیرند.

پیشنهاد می کنم قبل از اینکه ادامه مطالب را مطالعه کنید، به یکی از این سوپرمارکت های اینترنتی سری بزنید و مطالبی که در ادامه قرار است بخوانید، عملا لمس کنید!

۱) خرید راحت، آسان و بدون دغدغه

شما وقتی در فضای یک سوپرمارکت اینترنتی قرار می گیرید، احساس راحتی به شما دست می دهد.. که این راحتی میتواند به خاطر تنوع کالا، دسترسی آسان به محصولات و یا صرفه جویی در زمان باشد.

۲) تحویل درب منزل، یکی از مهم ترین مزایای سوپرمارکت های اینترنتی

یکی از ویژگی های مهمی که سوپرمارکت های اینترنتی دارند؛ ویژگی تحویل درب منزل می باشد، شما می توانید خریدتان را بدون هزینه ی اضافی در هر نقطه ای از شهر که باشید، درب منزل تحویل بگیرید.

۳) برگ برنده سوپرمارکت های اینترنتی!

سوپرمارکت های اینترنتی به خاطر گستردگی محصولات و دامنه ی وسیع مشتریانی که در تمام سطح شهر دارند، همیشه با تخفیفات ویژه می توانند گوی سبقت را از سوپرمارکت های سنتی بگیرند و یک گام دیگر به جایگزینی سوپرمارکت های سنتی با سوپرمارکت های اینترنتی نزدیکتر شوند.

 

میلیونرها

۴) تنوع کالایی و دسترسی به تمام محصولات

خیلی برایتان پیش آمده که وارد مغازه یا سوپرمارکتی شوید و با تجربه ی تلخ “نداریم” مواجه شوید؛ و مجبور باشید به خاطر کمبود وقت یا به خاطر موقعیت خاصی که در آن قرار دارید؛ برند یا کالایی که واقعا دوست ندارید یا کیفیت مورد نظر شما را ندارد، بخرید…

ولی شما میتوانید در سوپرمارکت های اینترنتی با یک کلیک ساده، تمام کالاهای مورد نظرتان را با خاطری آسوده و بدون نگرانی و دغدغه خریداری کنید.

۵) همیشه در دسترس

همانطور که میدانید هر کسب و کار اینترنتی برای موفقیت و گسترش بیشتر نیاز به اپلیکیشن دارد؛ خوشبختانه سوپرمارکت های اینترنتی نیز مثل اکثر استارت آپ های دیگر اپلیکیشن های مخصوص خودشان را دارند و این، کار مشتری را بیش از پیش راحت تر میکند چرا که امروزه در دست هر فردی موبایل هست و فرد با داشتن اپلیکیشن سوپرمارکت، می تواند در هر جایی که هست، به راحتی خرید کرده و کالای خود را دریافت کند…

۶) خدمات شبانه روزی

بارها برایتان پیش آمده در ساعات نیمه شب و یا سر صبح نیاز به کالایی داشته باشید؛ اما با مراجعه به سوپرمارکت های سنتی با تابلو “بسته است” مواجه شوید… اما یکی از مزایای سوپرمارکت های اینترنتی این است که; شما میتوانید به راحتی هر چه تمام تر، در هر ساعت از شبانه روز خریدتان را انجام دهید.

۷) خرید محصولات خاص

شاید برایتان اتفاق افتاده که بخواهید؛ محصولات خاص، مثل محصولات زناشویی یا محصولاتی که مربوط به بانوان است را تهیه کنید ولی نتوانید به راحتی این کار را انجام بدهید؛ سوپرمارکت های اینترنتی این مشکل را هم برای مشتری های خود حل کرده اند؛ و شما می توانید به راحتی کالای مورد نظرتان را پس از سفارش درب منزل دریافت کنید و از خجالت کشیدن در سوپرمارکت های سنتی راحت شوید.

میلیونرها

۸) قابلیت جست وجو در سوپرمارکت اینترنتی

همانگونه که در هر سوپرمارکت، هر قفسه و هر بخش مربوط به کالا یا برند خاصی است؛ در سوپرمارکت های اینترنتی نیز شما می توانید با قابلیت جستجو یا جستوجوی پیشرفته، کالا یا برند مورد نظر را به راحتی پیدا کرده و آن را سادگی آب خوردن به سبد خرید خود اضافه کنید.

۹)  قابلیت مقایسه قیمت کالاهای مختلف

با حضور در وب سایت سوپرمارکت اینترنتی، شما می توانید به راحتی و بدون هیچ دردسری، تمامی قیمت ها را از برند های مختلف مقایسه کرده و خریدی هوشمندانه و به صرفه انجام دهید.

۱۰) اطلاعات دقیق از محصولات

یکی دیگر از ویژگی های سوپرمارکت های اینترنتی اطلاعاتی است که مربوط به هر کالا بوده و شما می توانید قبل از خرید، اطلاعات مربوط به آن را مطالعه نموده و با آگاهی کامل نسبت به خرید خود اقدام کنید.

۱۱) ضمانت تعویض کالا

در صورت مغایرت آنچه سفارش داده اید و آنچه تحویل گرفته اید؛ کالای مورد نظر را به سوپرمارکت عودت داده و هزینه ای که پرداخت کرده اید را باز پس بگیرید که این مورد نیز یکی دیگر از مزایای سوپرمارکت های اینترنتی محسوب میشود.

مزایای سوپرمارکت های اینترنتی
0 از 0 رای